Větší aktualizace češtin.

Napsáno 23.04.2014

Díky samotnému Fenrimu máme balík aktualizací češtin. Soupis rozsahu překladů s verzováním naleznete zde. Jen pro představu, členství za posledního půl roku nepokryje ani třetinu nákladů na tyto aktualizace. Veškerý provoz webu je dotován.

Hledáme pomocníky

Napsáno 17.03.2014

(na placenou práci)

Hledáme pomocníky/brigádníky na výpomoc při vytváření češtin. Není v našich možnostech platit profesionální programátory a překladatele. V týmu nám zůstala pouze jedna překladatelka. Hledáme proto technicky zdatné zájemce, kteří by byli ochotni připravovat pro překladatelku věci k překladu a pak z nich tvořit instalátory. Pokud by někdo měl zájem celý projekt řídit (za adekvátní odměnu), byla by to nejlepší možnost. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nové překlady + členství ZDARMA

Napsáno 22.10.2013

Vánoční dárek!

Nové překlady + členství ZDARMA

Přeji hezkou středu,

vím, že od dubna, kdy Fenris.cz koupila firma Vytváříme.cz a já jej dostal na starost se toho moc nedělo. Jsem si této chyby plně vědom a udělám nyní maximum, aby se věci dali do pohybu!

Šablony Gavick

Napsáno 22.04.2013

Webové stránky již od 800Kč!

Šablony Gavick

Přeji hezké pondělní odpoledne,

od dnešního dne jsme majiteli developerských licencí firem GavickPro, reagujeme tam na Vaší zvýšenou poptávku. Pro hlubším prostudování licenčních podmínek, jsme zjistili, že není možné žádným způsobem šablony přeprodávat, tak jak tomu bylo jednu dobu například zde na Fenris.cz.