Hledáme pomocníky

Napsáno 17.03.2014

(na placenou práci)

Hledáme pomocníky/brigádníky na výpomoc při vytváření češtin. Není v našich možnostech platit profesionální programátory a překladatele. V týmu nám zůstala pouze jedna překladatelka. Hledáme proto technicky zdatné zájemce, kteří by byli ochotni připravovat pro překladatelku věci k překladu a pak z nich tvořit instalátory. Pokud by někdo měl zájem celý projekt řídit (za adekvátní odměnu), byla by to nejlepší možnost. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Nové překlady + členství ZDARMA

Napsáno 22.10.2013

Vánoční dárek!

Nové překlady + členství ZDARMA

Přeji hezkou středu,

vím, že od dubna, kdy Fenris.cz koupila firma Vytváříme.cz a já jej dostal na starost se toho moc nedělo. Jsem si této chyby plně vědom a udělám nyní maximum, aby se věci dali do pohybu!

Šablony Gavick a YOOtheme

Napsáno 22.04.2013 pro YOOtheme šablony

Webové stránky již od 800Kč!

Šablony Gavick a YOOtheme

Přeji hezké pondělní odpoledne,

od dnešního dne jsme majiteli developerských licencí firem GavickPro a YOOtheme, reagujeme tam na Vaší zvýšenou poptávku. Pro hlubším prostudování licenčních podmínek, jsme zjistili, že není možné žádným způsobem šablony přeprodávat, tak jak tomu bylo jednu dobu například zde na Fenris.cz.